دکوراسیونی به رنگ سفید برای فصل گرم


برای ایجاد دکوراسیونی سفید و حجمی پر از سکوت بیشتر است تمامی دیوارهای گوشاگوش از منزل که به اسم اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است را کاملا یخچالی کرده و یک ویترین زیباسازی را در گوشه ای از این اتاق قراردهید.

زمانی که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه از کالر یخچالی بهرمندشویم،  در نهایت اتاقی بسیار زیبا را خواهیم داشت که ما در اینجا شما را برای داشتن چنین طراحی زیبایی راهنمایی کرده ایم.


سفید و روشن
در اتاق پذیرایی از چند دست مبلمان سفید رنگ که به مدل های مختلفی می باشند استفاده کرده و آنها را به سبکی زیبا در گوشه های این اتاق قرار دهید و در نهایت فضایی با تاثیر و بهره گیری بیشتر از رنگ سفید ایجاد کنید.ایجاد فضایی روشن در این اتاق ها بسیار مهم می باشد که با بهره گیری از رنگ سفید صد در صد محقق خواهد شد.

 

دکوراسیونی به رنگ سفید, دکوراسیون تابستانی


آثار هنری
برای ایجاد دکوراسیونی سفید و فضایی پر از آرامش بهتر است تمامی دیوارهای اتاقی از خانه که به عنوان اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است را کاملا سفید کرده و یک ویترین تزئینی را در گوشه ای از این اتاق گذاشته و داخل آن را با وسایل شیک و آنتیک که اغلب از آثار هنری با ارزش هستند پر کنید.

 

دکوراسیونی به رنگ سفید, دکوراسیون تابستانی


خاصیت انعکاس
در حالی که  در گوشه ای از فضای خانه آینه ای را به دیوار آویزان کرده ایم بهتر است دیوار روبرویی آن را به رنگ آبی بزنید تا با این کار زمانی که انعکاس این رنگ را در آینه می بینید تاثیر این رنگ را در چگونگی افزایش روح بیشتر به فضای داخلی این اتاق متوجه شوید.

دکوراسیونی به رنگ سفید, دکوراسیون تابستانی


میز تزئینی
در گوشه ای از فضای خانه یک کمد قرار داده و روی آن انواع گلدان های شیشه ای که پراز گل های گیاهی زیبا می باشند قرار دهید و در نهایت با بهره گیری ازاین مدل ،درخشانی و طبیعت را به خانه انتقال دهید.

دکوراسیونی به رنگ سفید, دکوراسیون تابستانی